Dowiedz się więcej o Konopnym Bazarze

Dziękujemy, ze jesteś z nami.

Wszystko zaczęło się od tego, że od zawsze byliśmy blisko natury. Pewne zawirowania życiowe otworzyły nam oczy na cudowne właściwości lecznicze i zdrowotne konopi siewnych (Cannabis Sativa L). Odkryliśmy również jej właściwości w kosmetykach.

Nasz sklep powstał z potrzeby dzielenia się dobrem konopi i natury. Chcemy aby każda osoba miała w swojej łazience, szafce, kosmetyczce produkty/kosmetyki z wyciągiem z konopi. 

Chcemy dostarczać produkty w najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Chcemy dostarczać produkty od topowych, znanych marek, ale chcemy również wspierać małe, rodzinne, lokalne manufaktury, których produkty nie ustępują innym w żadnym aspekcie.

Dlatego rozważnie staramy wybierać naszych współpracowników/producentów kosmetyków. Zanim podejmiemy współpracę rozmawiamy, piszemy, dzwonimy, zbieramy informacje, po czym w naszym zespole konopnybazar przechodzimy istną "burzę mózgów" i wybieramy, naszym zdaniem, najlepszych. Wiemy, doskonale wiemy, że zdrowie i życie jest najwyższym dobrem, dlatego produkty dostępne na naszej stronie konopnybazar.pl są najwyższej jakości-skrupulatnie sprawdzamy wszystkie dostępne u producenta certyfikaty i atesty. Bez nich produkty nie powinny pojawić się na naszej stronie konopnybazar.pl. Na naszej stronie można znaleźć produkty w pełni naturalne, pozbawione chemii.

Pozdrawiamy

Zespół konopnybazar

Dostarczanie produktów wyselekcjonowanych, najlepszych, pozbawionych chemii, na naturalnych składnikach i zgodnych z naszym motto, które brzmi: PIĘKNO I ZDROWIE PŁYNĄCE Z NATURY.

Co więcej, chcemy dostarczać produkty w najlepszych cenach. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów-i nie traktujemy tego jako popularnego frazesu. Sprawdź nas! Staramy się mieć naszego Klienta w opiece od momentu wejścia na nasza stronę konopnybazar.pl, poprzez zaprezentowanie oferty, sprzedaż, aż po obsługę po sprzedażową. Zależy nam bardzo na Twoim zadowoleniu dlatego podziel się z nami swoją opinią-napisz sklep@konopnybazar.pl. 

Nasza oferta stale się rozrasta, pojawiają się nowe produkty. Jeśli czegoś nie nie ma na naszej stronie konopnybazar.pl, po prostu napisz do nas i poinformuj czego oczekujesz, a my damy Ci odpowiedź najszybciej jak to jest możliwe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć